See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: 3 konkretus pirkimas. Transporto priemonių priverstinio nuvežimo ir saugojimo paslaugos Skuodo rajono savivaldybės teritorijoje
Apraksts: Transporto priemonių priverstinio nuvežimo ir saugojimo paslaugos Skuodo rajono savivaldybės teritorijoje
Iepriekšējs paziņojums: 656999-2023
Iekšējais identifikators: 717503
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63121000 Uzglabāšanas un izsniegšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000