344181-2024 - Rezultāts
Latvija – Degvielas – Degvielas piegāde SIA “Ādažu ūdens” vajadzībām
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Degvielas piegāde SIA “Ādažu ūdens” vajadzībām
Apraksts: Degvielas piegāde SIA “Ādažu ūdens” vajadzībām
Iekšējais identifikators: ĀŪ 2024/4
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09100000 Degvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000