347469-2026 - Rezultāts
Latvija – Ražas novākšanas tehnika un kuļmašīnas – LAUKA IZMĒĢINĀJUMU KOMBAINA PIEGĀDE
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: LAUKA IZMĒĢINĀJUMU KOMBAINA PIEGĀDE
Apraksts: LAUKA IZMĒĢINĀJUMU KOMBAINA PIEGĀDE
Iekšējais identifikators: SIALAAPC2026/2
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 16340000 Ražas novākšanas tehnika un kuļmašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000