2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Naudotas M3 klasės autobusas
Apraksts: Perkantysis subjektas numato įsigyti naudotą M3 klasės autobusą
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34121000 Autobusi un tūristu autobusi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0