348426-2024 - Konkurss
Latvija – Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Vājstrāvu un drošības sistēmu tehniskā apkalpošana un remonts
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vājstrāvu un drošības sistēmu tehniskā apkalpošana un remonts
Apraksts: Vājstrāvu un drošības sistēmu tehniskā apkalpošana un remonts
Iekšējais identifikators: RSU 2024/71/AK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50610000 Drošības iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000