See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Skystų atliekų iš laivų, esančių Klaipėdos uoste, išskyrus iš laivo „Independence“ ir atvykstančių prie jo SGD krovai dujovežių, ir teršalų iš uosto akvatorijos surinkimo ir utilizavimo paslaugos
Apraksts: Skystų atliekų iš laivų, esančių Klaipėdos uoste, išskyrus iš laivo „Independence“ ir atvykstančių prie jo SGD krovai dujovežių, ir teršalų iš uosto akvatorijos surinkimo ir utilizavimo paslaugos. Atliekų iš laivų ir teršalų, surinktų iš uosto akvatorijos, kategorijos: mašinų skyriaus atliekos (MARPOL 73/78 I priedas); nuotekos (MARPOL 73/78 IV priedas); Naftos, jos produktų, riebalų dėmės ir pan. vandens paviršiuje; emulsija; šiukšlės iš uosto akvatorijos; naftos produktais užterštos šiukšlės iš uosto akvatorijos.
Iekšējais identifikators: 697428
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000