34871-2024 - Konkurss
Lietuva – Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas – (8219) Stebėjimo ir apsaugos įranga bei jos sumontavimas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: (8219) Stebėjimo ir apsaugos įranga bei jos sumontavimas
Apraksts: AB "Klaipėdos nafta" siekia įsigyti stebėjimo ir apsaugos įrangą bei jos sumontavimo paslaugas pagal pirkimo dokumentuose nurodytus reikalavimus
Iekšējais identifikators: 703821
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 35120000 Novērošanas un drošības sistēmas un iekārtas
Papildu klasifikācija (cpv): 35125000 Uzraudzības sistēma, 35125300 Drošības kameras, 45314310 Kabeļu kanālu ievilkšana, 45316200 Signālierīču uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000