Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512200 Veselības apdrošināšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Pērses iela 2
Pilsēta: Rīga
Pasta indekss: LV-1011
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Rīga (LV006)