348987-2024 - Konkurss
Latvija – Telefona un datu pārraides pakalpojumi – Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana Zemkopības ministrijas un tās iestāžu vajadzībām
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi - Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana Zemkopības ministrijas un tās iestāžu vajadzībām
Apraksts: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana Zemkopības ministrijas un tās iestāžu vajadzībām
Iekšējais identifikators: ZM 2024/5_ELFLA_EJZAF CI
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 64210000 Telefona un datu pārraides pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 32250000 Mobilie telefoni, 32500000 Telekomunikāciju iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana ZM
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana VAAD
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana PVD
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana VMD
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana LDC
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana LAD
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana VTUA
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana ZMNĪ
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Mobilo sakaru un mobilā interneta pakalpojumu nodrošināšana LBTU