2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Maisto atliekų surinkimo ir išvežimo paslaugos
Apraksts: Tiekėjas turės ištuštinti maisto atliekų konteinerius, esančius Šilutės mieste, pusiau požeminių mišrių komunalinių atliekų konteinerių aikštelėse ir surinktas atliekas išvežti į veikiančius mechaninio biologinio apdorojimo (rūšiavimo) įrenginius, esančius Ketvergių g. 2, Dumpių k., Klaipėdos rajone.
Iekšējais identifikators: 718333
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 7 344