349216-2024 - Rezultāts
Lietuva – Informācijas sistēmas un serveri – Duomenų saugyklų įsigijimo atviro konkurso būdu pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Duomenų saugyklų įsigijimo atviro konkurso būdu pirkimas
Apraksts: Duomenų saugyklos su programine įranga ir diegimo paslaugomis, 2 vnt. Detalus prekių aprašymas pateiktas Pirkimo sąlygų 2 priede „Techninė specifikacija“.
Iekšējais identifikators: 712909
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 2