349518-2024 - Rezultāts
Latvija – Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi – Transportlīdzekļu remonts un tehniskās apkopes pakalpojumi Daugavpilī vieglo pasažieru un plašlietojuma transportlīdzekļiem
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Transportlīdzekļu remonts un tehniskās apkopes pakalpojumi Daugavpilī vieglo pasažieru un plašlietojuma transportlīdzekļiem
Apraksts: Transportlīdzekļu remonts un tehniskās apkopes pakalpojumi Daugavpilī vieglo pasažieru un plašlietojuma transportlīdzekļiem
Iekšējais identifikators: FM VID 2023/277
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50110000 Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000