349900-2026 - Rezultāts
Latvija – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Dokumentu vadības sistēmas NAMEJS licenču iegāde, ieviešana un uzturēšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Dokumentu vadības sistēmas NAMEJS licenču iegāde, ieviešana un uzturēšana
Apraksts: Dokumentu vadības sistēmas NAMEJS licenču iegāde, ieviešana un uzturēšana
Iekšējais identifikators: VDC2026/1
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000