See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Priemonės sterilizacijai ir proceso kontrolei
Apraksts: Priemonės sterilizacijai ir proceso kontrolei
Iekšējais identifikators: 707493
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33198200 Papīra sterilizācijas maisi vai ietinamais papīrs
Papildu klasifikācija (cpv): 24455000 Dezinfekcijas līdzekļi, 33191000 Sterilizācijas, dezinfekcijas un higiēnas ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 pirkimo dalis
Apraksts: Žr. pirkimo dokumentuose
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26 pirkimo dalis
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27 pirkimo dalis