Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66512000 Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas pakalpojumi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Rinktinės g. 50
Pilsēta: Vilnius
Pasta indekss: 09318
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Vilniaus apskritis (LT011)