See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: DPS Negyvenamųjų pastatų paprastojo remonto darbų pirkimas
Apraksts: Negyvenamųjų pastatų paprastojo remonto darbų pirkimas
Iekšējais identifikators: 46749
Procedūras veids: Slēgta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45453100 Kosmētiskais remonts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: I kategorija. Ypatingi negyvenamieji pastatai (mokslo paskirties), esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje
Apraksts: Ypatingi negyvenamieji pastatai (mokslo paskirties), esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: II kategorija. Ypatingi negyvenamieji pastatai (mokslo paskirties)
Apraksts: Ypatingi negyvenamieji pastatai (mokslo paskirties)
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: III kategorija. Ypatingi negyvenamieji pastatai (kultūros paskirties), esantys kultūros paveldo obje (1)
Apraksts: Ypatingi negyvenamieji pastatai (kultūros paskirties), esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: IV kategorija. Ypatingi negyvenamieji pastatai (kultūros paskirties) (1)
Apraksts: Ypatingi negyvenamieji pastatai (kultūros paskirties)
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: V kategorija. Ypatingi negyvenamieji pastatai (gydymo paskirties), esantys kultūros paveldo objekto (1)
Apraksts: Ypatingi negyvenamieji pastatai (gydymo paskirties), esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: VI kategorija. Negyvenamieji pastatai (gydymo paskirties) (ypatingi statiniai) (1)
Apraksts: Negyvenamieji pastatai (gydymo paskirties) (ypatingi statiniai)
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: VII kategorija. Ypatingi negyvenamieji pastatai (administracinės paskirties), esantys kultūros pavel (1)
Apraksts: Ypatingi negyvenamieji pastatai (administracinės paskirties), esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: VIII kategorija. Ypatingi negyvenamieji pastatai (administracinės paskirties) (1)
Apraksts: Ypatingi negyvenamieji pastatai (administracinės paskirties)
Iekšējais identifikators: 8