352676-2024 - Rezultāts
Latvija – Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi – Pētījumi zināšanu uzlabošanai par jūras vides stāvokli integrētās jūrlietu politikas ieviešanai
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pētījumi zināšanu uzlabošanai par jūras vides stāvokli integrētās jūrlietu politikas ieviešanai
Apraksts: Pētījumi zināšanu uzlabošanai par jūras vides stāvokli integrētās jūrlietu politikas ieviešanai
Iekšējais identifikators: VARAM 2023/9
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pētījumi zināšanu uzlabošanai par jūras ekosistēmu, jūras vides stāvokli, to ietekmējošām slodzēm un to savstarpējo ietekmi
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pētījumi zināšanu un informācijas bāzes pilnveidošanai jūras izmantošanas un jūras vides mērķu sasniegšanas ekonomiskai un sociālai analīzei