352783-2024 - Konkurss
Latvija – Vides drošuma pakalpojumi – Vispārīgā vienošanās par sertificētu ekspertu atzinumu izstrādi par virszemes ūdensobjektu tīrīšanas vai padziļināšanas iespējamo ietekmi
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Vispārīgā vienošanās par sertificētu ekspertu atzinumu izstrādi par virszemes ūdensobjektu tīrīšanas vai padziļināšanas iespējamo ietekmi
Apraksts: Vispārīgā vienošanās par sertificētu ekspertu atzinumu izstrādi par virszemes ūdensobjektu tīrīšanas vai padziļināšanas iespējamo ietekmi
Iekšējais identifikators: ZMNĪ 2024/27 ELFLA, ANM
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90721000 Vides drošuma pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000