353023-2024 - Konkurss
Lietuva – Pētniecības un izstrādes konsultāciju pakalpojumi – TOLIMŲJŲ ORO TERŠALŲ PERNAŠŲ POVEIKIO SĄLYGIŠKAI NATŪRALIŲ EKOSISTEMŲ BŪKLEI VERTINIMO PASLAUGOS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: TOLIMŲJŲ ORO TERŠALŲ PERNAŠŲ POVEIKIO SĄLYGIŠKAI NATŪRALIŲ EKOSISTEMŲ BŪKLEI VERTINIMO PASLAUGOS
Apraksts: Aplinkos apsaugos agentūra perka Tolimųjų oro teršalų pernašų poveikio sąlygiškai natūralių ekosistemų komponentams vertinimo paslaugas. Perkamų paslaugų apibūdinimas, apimtys ir kiti reikalavimai nustatyti pateiktoje techninėje specifikacijoje. Pirkimas į dalis neskaidomas.
Iekšējais identifikators: 723921
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73200000 Pētniecības un izstrādes konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000