353725-2024 - Līguma grozījumi
Latvija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – Pārtikas produktu piegāde Rēzeknes valstspilsētas domes struktūrvienībām
Paziņojums par līguma grozījumiem
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Pārtikas produktu piegāde Rēzeknes valstspilsētas domes struktūrvienībām
Apraksts: Pārtikas produktu piegāde Rēzeknes valstspilsētas domes struktūrvienībām
Iekšējais identifikators: RPD 2022/7
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Citi dārzeņi un sakņaugi