353835-2024 - Konkurss
Lietuva – Atkritumu transporta pakalpojumi – P-2024/10619, Komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: P-2024/10619, Komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo paslaugos
Apraksts: Viešojo konkurso būdu yra parenkamas Paslaugų teikėjas, kuriam sutartiniais pagrindais perduodama atsakomybė už komunalinių atliekų sraute susidarančių pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo Savivaldybės teritorijoje ir jų vežimo į šių atliekų paruošimo naudoti vietas Paslaugų teikimą.
Iekšējais identifikators: 726361
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1