353976-2024 - Rezultāts
Latvija – Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces – Laboratorijas materiālu piegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Laboratorijas materiālu piegāde
Apraksts: Laboratorijas materiālu piegāde
Iekšējais identifikators: LU 2024/12
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33000000 Medicīniskās ierīces, ārstniecības vielas un personiskās higiēnas preces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000