2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: TURTO DRAUDIMAS
Apraksts: TURTO DRAUDIMAS
Iekšējais identifikators: 711842
Procedūras veids: Sarunu procedūra ar iepirkuma iepriekšēju izsludināšanu/konkursa procedūra ar sarunām
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 66515200 Īpašuma apdrošināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000