355090-2024 - Rezultāts
Lietuva – Programmatūras pakotņu kompleksi – IBM MAXIMO
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: IBM MAXIMO
Apraksts: IBM MAXIMO
Iekšējais identifikators: 720116
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48422000 Programmatūras pakotņu kompleksi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000