2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Informacinės sistemos sLis autorinės priežiūros ir laboratorinės įrangos integravimo paslaugos (Atviras tarptautinis pirkimas)
Apraksts: Numatoma įsigyti informacinės sistemos sLis autorinės priežiūros ir laboratorinės įrangos integravimo paslaugas.
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 p.o.d. SLIS programinės įrangos palaikymo, aptarnavimo, konsultavimo ir papildomos programavimo paslaugos
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 p.o.d. Įrangos integracijos paslaugos
Iekšējais identifikators: 2