See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: KELIŲ PRIEŽIŪROS ĮRENGINIŲ (TRANSPORTO PRIEMONIŲ ) NUOMA SU VAIRUOTOJU VĮAC "HERKUS"
Apraksts: Paslaugos pagal teikiamus užsakymus turi būti teikiamos adresu: Herkus stovykla, Mažalotės k. 9, Pabradės sen., Švenčionių r. sav.
Iekšējais identifikators: 691776
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60182000 Rūpniecisko transportlīdzekļu ar šoferi noma
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1