See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Konkretus pirkimas „Lauko g., Voverių k., Kidulių sen. (Nr. Vov-4) kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos"
Apraksts: Konkretus pirkimas „Lauko g., Voverių k., Kidulių sen. (Nr. Vov-4) kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos"
Iepriekšējs paziņojums: 795192-2023
Iekšējais identifikators: 723049
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1