355819-2024 - Rezultāts
Latvija – Medicīniskās ierīces – Ultrasonogrāfa iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Ultrasonogrāfa iegāde
Apraksts: Ultrasonogrāfa iegāde
Iekšējais identifikators: AS 2024/3
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000