356679-2024 - Rezultāts
Lietuva – Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi – Kelių transporto veiklos valstybės informacinės sistemos „Keltra“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kelių transporto veiklos valstybės informacinės sistemos „Keltra“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugos
Apraksts: Pirkėjas numato įsigyti kelių transporto veiklos valstybės informacinės sistemos "Keltra" eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugas, kurios detaliai aprašytos Pirkimo sąlygų 2 priede "Kelių transporto veiklos valstybės informacinės sistemos „Keltra“ eksploatavimo priežiūros ir programinės įrangos modifikavimo paslaugų techninė specifikacija". Numatoma vertė be PVM: 155 100,00 Eur.
Iekšējais identifikators: 721456
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000