357144-2026 - Konkurss
Lietuva – Optiskie instrumenti – Edinburgh Instruments multimodalinių sistemų išplėtimo modulis, skirtas fotoliuminescencijos matavimams
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Edinburgh Instruments multimodalinių sistemų išplėtimo modulis, skirtas fotoliuminescencijos matavimams
Apraksts: Pirkimo aprašymas pateikiamas pirkimo dokumentuose
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38600000 Optiskie instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0