See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ALSATM-SWIM interface functionality for FF-ICE/R1 information exchange in FIXM format and ALSATM testing system / ALSATM ir SWIM sąsajos FF-ICE/R1 funkcionalumas ir ALSATM testavimo sistema
Apraksts: Perkami ALSATM ir SWIM sąsajos funkcionalumas FF-ICE/R1 informacijos apsikeitimui FIXM formatu ir ALSATM testavimo sistema
Procedūras veids: Sarunu procedūra bez iepirkuma iepriekšējas izsludināšanas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48120000 Lidojuma vadības programmatūras pakotne
Papildu klasifikācija (cpv): 48820000 Serveri, 32323000 Videomonitori
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: ALSATM ir SWIM sąsajos funkcionalumas FF-ICE/R1 informacijos apsikeitimui FIXM formatu
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: ALSATM testavimo sistema
Iekšējais identifikators: 2