359955-2026 - Rezultāts
Latvija – Ar transportu saistītie pakalpojumi un palīgpakalpojumi; ceļojumu aģentūru pakalpojumi – Ceļojumu aģentūras pakalpojumu nodrošināšana
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsCeļojumu aģentūras pakalpojumu nodrošināšana
AprakstsCeļojumu aģentūras pakalpojumu nodrošināšana
Iekšējais identifikatorsLPS2026/01
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63000000 Ar transportu saistītie pakalpojumi un palīgpakalpojumi; ceļojumu aģentūru pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 63510000 Ceļojumu aģentūru un līdzīgi pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0000