360178-2024 - Konkurss
Lietuva – Medicīnas palīgmateriāli – Medicininiai prietaisai ir reikmenys
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Medicininiai prietaisai ir reikmenys
Apraksts: įvairūs medicininiai prietaisai ir reikmenys
Iekšējais identifikators: 726378
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. Jėgos instrumento rankena (suderinama su ligoninės turimais Arthrex priedais) su akumuliatoriumi
Apraksts: 1 vnt.
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. Jėgos instrumentai, skirti smulkių kaulų traumatologinėms operacijoms
Apraksts: 1 rinkinys
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. Inhaliatorius kompresorinis
Apraksts: 5 vnt.
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. Infuzinis stovas
Apraksts: 13 vnt.
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. Multifunkcinis vežimėlis
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6. Manipuliacinis vežimėlis
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7. Arterinio kraujo spaudimo matavimo įrenginys
Apraksts: 2 vnt.
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8. Arterinio kraujo spaudimo matavimo įrenginio manžetė
Apraksts: 10 vnt.
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9. Medicininės svarstyklės suaugusiems su ūgio matuokle
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10. Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras
Apraksts: 19 vnt.
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11. Skaitmeninis termometras su patikra
Apraksts: 70 vnt.
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12. Arterinio kraujospūdžio matavimo sistema su SpO2 matavimo moduliu
Apraksts: 3 vnt.
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13. Nešiojamas pulsoksimetras
Apraksts: 7 vnt.
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14. Stetofonendoskopas suaugusiems ir vaikams
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15. Ambu tipo ventiliacijos aparatas, suaugusiems
Apraksts: 6 vnt.
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16. Ambu tipo ventiliacijos aparatas, pediatrinis
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17. Galūnių palaikomieji diržai su stipriu nailono žiedu
Apraksts: 10 porų
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18. Galūnių palaikomieji diržai su stipriu metaliniu žiedu
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19. Manžetė prie monitoriaus CAS 740
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20. Uždaro tipo galvos žiedas
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21. Laparaskopinis žarnų klemas
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22. Monopoliarinis laidas su elektrodų laikiklio rankena prie elektrochirurginio generatoriaus ERBE ICC 50
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23. Bipoliarinis laidas prie elektrochirurginio generatoriaus AERON-1250
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24. Nelimpantis pincetas
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25. Elektrochirurginis adatos formos elektrodas
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26. Deguonies srauto reguliatorius-drėkintuvas
Apraksts: 9 vnt.
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27. Manometras tracheostomos priežiūrai
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 28. Ilgas monopolinis elektrodas
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 29. Boras "Spherical"
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 30. Boras "Oval"
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 31. LCD ženklų ekranas regėjimui tikrinti
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 32. Ausų tamponinės žnyplės
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 33. Nosies plėtėjai Nr.3 dideli
Apraksts: 12 vnt.
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 34. Daugkartinis šalčio ir šilumos kompresas
Apraksts: 11 vnt.
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 35. Antelė
Apraksts: 14 vnt.
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 36. Deguonies indas su plūde
Apraksts: 50 vnt.
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 37. Elektrinis masažo stalas
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 38. DPV aparato "Belavista" kontūro galinio oro tėkmės jutikliai
Apraksts: 20 vnt.
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: 39. Laringoskopų rinkinys su integruotu šviesolaidžiu
Apraksts: 4 vnt.
Daļa: LOT-0040
Nosaukums: 40. Laringoskopų mentelės Nr.2 dydžio
Daļa: LOT-0041
Nosaukums: 41. Instrumentų ir implantų (vielų) rinkinys artroskopinėms mikrolūžių operacijoms
Daļa: LOT-0042
Nosaukums: 42. Paciento transportavimo vežimėlis
Daļa: LOT-0043
Nosaukums: 43. Paciento transportavimo vežimėlis
Daļa: LOT-0044
Nosaukums: 44. Medicininė spintelė (prie lovos)
Apraksts: 18 vnt.
Daļa: LOT-0045
Nosaukums: 45. Evakuaciniai neštuvai
Daļa: LOT-0046
Nosaukums: 46. Informaciniai lipdukų rulonėliai vaistinių medžiagų žymėjimui
Apraksts: 200 rulonų
Daļa: LOT-0047
Nosaukums: 47. Informaciniai lipdukų rulonėliai vaistinių medžiagų žymėjimui (be vaisto pavadinimo)
Apraksts: 20 rulonų
Daļa: LOT-0048
Nosaukums: 48. Kėdė kineziterapeutui
Daļa: LOT-0049
Nosaukums: 49. Masažo volas
Daļa: LOT-0050
Nosaukums: 50. Masažo pusvolis
Daļa: LOT-0051
Nosaukums: 51. Elektrodai suaugusiems
Apraksts: 3 pak.
Daļa: LOT-0052
Nosaukums: 52. Elektrodai vaikiški
Daļa: LOT-0053
Nosaukums: 53. Šeiverio rankena ir konsolė
Daļa: LOT-0054
Nosaukums: 54. Aukštos raiškos artroskopinė optika su mova
Daļa: LOT-0055
Nosaukums: 55. Šviesolaidis artroskopinei optikai
Daļa: LOT-0056
Nosaukums: 56. Defibriliavimo/EKG elektrodai
Apraksts: 2 pak.
Daļa: LOT-0057
Nosaukums: 57. Elektriodai
Apraksts: 6 pak.
Daļa: LOT-0058
Nosaukums: 58. Defibriliatoriaus AED G3 baterija
Daļa: LOT-0059
Nosaukums: 59. Endo saga priekinio kryžminio raiščio ir užpakalinio kryžminio raiščio šlauninei fiksacijai
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
Daļa: LOT-0060
Nosaukums: 60. Reguliuojamo ilgio endosaga PKR transplanto blauzdinei fiksacijai
Apraksts: 15 vnt.
Daļa: LOT-0061
Nosaukums: 61. Kelio sąnario raištinė fiksacinė sistema -
Daļa: LOT-0062
Nosaukums: 62. Menisko siuvimo sistema
Apraksts: 40 vnt.
Daļa: LOT-0063
Nosaukums: 63. EKG/EMG elektrodas - juostelė elektromiografijai (ENMG) atlikti
Apraksts: 1000 vnt.
Daļa: LOT-0064
Nosaukums: 64. Pipetė-lašintuvas (įvairių dydžių)
Apraksts: 12300 vnt.
Daļa: LOT-0065
Nosaukums: 65. Trokariniai kateteriai aštriu galu
Apraksts: 30 vnt.
Daļa: LOT-0066
Nosaukums: 66. Konikotomijos vienkartinis rinkinys be manžetės vaikams Ch 2,0
Daļa: LOT-0067
Nosaukums: 67. Marlinės sterilios servetėlės 15x15cm
Apraksts: 3000 vnt.
Daļa: LOT-0068
Nosaukums: 68. Marlinės sterilios servetėlės 30x30cm
Daļa: LOT-0069
Nosaukums: 69. Rektalinis vamzdelis Įvairių dydžių)
Apraksts: 200 vnt.
Daļa: LOT-0070
Nosaukums: 70. Ritininis popierius elektrokardiogramai (EKG) atlikti 210 x20 m, Tinkantis aparatui "CONTEC ECG1212G"
Apraksts: 5 rulonai
Daļa: LOT-0071
Nosaukums: 71. Spinalinė adata (įvairių dydžių)
Apraksts: 100 vnt.
Daļa: LOT-0072
Nosaukums: 72. Stiklo jonomerinė skysta plomba švirkšte (Glass Liner)
Apraksts: 1 švirkštas
Daļa: LOT-0073
Nosaukums: 73. Trikrezol formalinas (Formocresol arba lygiavertis)
Daļa: LOT-0074
Nosaukums: 74. Cementas MTA Angelus arba lygiavertis
Daļa: LOT-0075
Nosaukums: 75. Devitalizuojanti pasta
Daļa: LOT-0076
Nosaukums: 76. Vienkartinis kilimėlis skysčių sugėrimui