360838-2026 - Konkurss
Latvija – Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz jūras transportu un citām iekārtām – VALPAS elektromehānisko iekārtu tehniskā apkope Grieķijā (2 gadi)
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi - Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VALPAS elektromehānisko iekārtu tehniskā apkope Grieķijā (2 gadi)
Apraksts: VALPAS elektromehānisko iekārtu tehniskā apkope Grieķijā (2 gadi)
Iekšējais identifikators: VRS2026/11-01-VEP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50240000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz jūras transportu un citām iekārtām
Papildu klasifikācija (cpv): 34312000 Dzinēju detaļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Līgumā paredzēta neplānoto darbu iespējamība, ja to nepieciešamību konstatē pakalpojuma izpildes laikā.