2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Panevėžio kultūros centro, Kranto g. 28, Panevėžyje, dalies patalpų kapitalinio remonto darbai
Apraksts: Kultūros paskirties pastato Kranto g. 28, Panevėžyje kapitalinio remonto darbai (įgyvendinant I-ą ir II-ą etapus). Pastato bendrasis plotas prieš kapitalinį remontą 7411,05 m2, po kapitalinio remonto ⁓7409,53 m2, pastato tūris iki kapitalinio remonto 57090 m3, po kapitalinio remonto ⁓57090 m3. Atliekant kapitalinio remonto darbus, Tiekėjas atlieka nenumatytų universalaus dizaino principų išpildymą rangos darbų metu, dėl patalpų pritaikymo įvairių grupių poreikiams.
Iekšējais identifikators: 721538
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45212300 Mākslas un kultūras ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000