See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas tehniskās dokumentācijas izstrāde un būvdarbi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs
Apraksts: Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas tehniskās dokumentācijas izstrāde un būvdarbi Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādēs
Iekšējais identifikators: DVP 2024/61
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1.daļa: Daugavpils Centra vidusskolas ēkā Kandavas ielā 7
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2.daļa: Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas ēkā Kauņas ielā 8
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3.daļa: Daugavpils Iespēju vidusskolas ēkā Valkas ielā 4
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4.daļa: Daugavpils Zinātņu vidusskolas ēkā Raiņa ielā 30