2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: STATYBINĖS PREKĖS, ĮRANKIAI IR KITOS VEIKLAI UŽTIKRINTI REIKALINGOS PREKĖS
Apraksts: STATYBINĖS PREKĖS, ĮRANKIAI IR KITOS VEIKLAI UŽTIKRINTI REIKALINGOS PREKĖS
Iekšējais identifikators: 721312
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44500000 Instrumenti, slēdzenes, atslēgas, eņģes, aizbīdņi, ķēdes un atsperes
5. Daļa
Daļa: LOT-0000