See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Mediniai suoliukai, Nr. 2499-2
Apraksts: Mediniai suoliukai, Nr. 2499-2
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44316400 Dzelzs izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: įvairi mažoji architektūra ir jos elementai
Iekšējais identifikators: 1