364546-2024 - Konkurss
Lietuva – Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi – Šiukšliavežių su hidromanipuliatoriumi ir konteinerių kėlimo įranga (18-21 kub.m.) pirkimas finansinio lizingo būdu
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Šiukšliavežių su hidromanipuliatoriumi ir konteinerių kėlimo įranga (18-21 kub.m.) pirkimas finansinio lizingo būdu
Apraksts: Perkamos naudotos šiukšliavežės 2 vnt.
Iekšējais identifikators: 727742
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144000 Īpaša lietojuma mehāniskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Daudzums: 2