365274-2024 - Rezultāts
Lietuva – Celtniecības darbi – Kogeneracinės elektrinės Visagino miesto CŠT sistemoje bendrastatybinių darbų pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Kogeneracinės elektrinės Visagino miesto CŠT sistemoje bendrastatybinių darbų pirkimas
Apraksts: Uždaroji akcinė bendrovė „Visagino energija“ atviro konkurso būdu ketina įsigyti naujai projektuojamos kogeneracinės elektrinės, kurioje numatoma deginti biokurą, bendrastatybinius pastato, kuro sandėlio, inžinerinių komunikacijų, aplinkos tvarkymo ir kitus būtinus darbus.
Iekšējais identifikators: 703421
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000