365313-2024 - Konkurss
Lietuva – Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi – VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ KAMERŲ/ŠULINIŲ REMONTO DARBAI
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Būvdarbi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: VANDENTIEKIO IR NUOTEKŲ TINKLŲ KAMERŲ/ŠULINIŲ REMONTO DARBAI
Apraksts: Pirkimo objektas – vandentiekio ir nuotekų tinklų kamerų/šulinių remonto darbai. Pirkimo objektas skaidomas į atskiras pirkimo objekto dalis: I pirkimo dalis - vandentiekio kamerų/šulinių remonto darbai, įrengiant papildomas įlipimo landas, esančių dešiniajame Neries upės krante (šiaurinė pusė); II pirkimo dalis - vandentiekio kamerų/šulinių remonto darbai, įrengiant papildomas įlipimo landas, esančių kairiajame Neries upės krante (pietinė pusė); III pirkimo dalis - vandentiekio tinklų kamerų / šulinių remonto darbai; IV pirkimo dalis - nuotekų tinklų kamerų / šulinių remonto darbai.
Iekšējais identifikators: 727498
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45230000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju, lielceļu, ceļu, lidlauku un dzelzceļa līniju būvdarbi; lēzenas konstrukcijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Vandentiekio kamerų/šulinių remonto darbai, įrengiant papildomas įlipimo landas, esančių dešiniajame
Apraksts: Vandentiekio kamerų/šulinių remonto darbai, įrengiant papildomas įlipimo landas, esančių dešiniajame
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: vandentiekio kamerų/šulinių remonto darbai, įrengiant papildomas įlipimo landas, esančių kairiajame
Apraksts: vandentiekio kamerų/šulinių remonto darbai, įrengiant papildomas įlipimo landas, esančių kairiajame
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: vandentiekio tinklų kamerų / šulinių remonto darbai
Apraksts: vandentiekio tinklų kamerų / šulinių remonto darbai
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: nuotekų tinklų kamerų / šulinių remonto darbai
Apraksts: nuotekų tinklų kamerų / šulinių remonto darbai
Iekšējais identifikators: 4