365466-2024 - Konkurss
Lietuva – Emisijas mērierīces – Saulės elementų charakterizavimui skirta įranga
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Saulės elementų charakterizavimui skirta įranga
Apraksts: Kauno technologijos universitetas įgyvendindamas projektą „Misijomis grįstų mokslo ir inovacijų programų įgyvendinimas“ Nr. 02-002-P-001, finansuojamą 2021-2027 m. Europos sąjungos fondų, Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo „Naujos kartos Lietuva“ priemonės ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis, siekia įsigyti saulės elementų charakterizavimui skirtą įrangą (puslaidininkių ir saulės elementų absoliučios fotoliuminescencijos matavimui skirtą prietaisą) Kauno technologijos universiteto kuriamam SmartEcoTech kompetencijų centrui ("Sumani ir klimatui neutrali Lietuva").
Iekšējais identifikators: 726887
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38433200 Emisijas mērierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1