366204-2026 - Rezultāts
Lietuva – Zobārstniecības materiāli – Odontologinių medikamentų, odontologinių ir protezavimo medžiagų, odontologinių instrumentų viešasis pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Odontologinių medikamentų, odontologinių ir protezavimo medžiagų, odontologinių instrumentų viešasis pirkimas
Apraksts: Odontologiniai medikamentai, odontologinės ir protezavimo medžiagos, odontologiniai instrumentai
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141800 Zobārstniecības materiāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33697000 Medicīnas preparāti, izņemot zobārstniecības preces, 33141800 Zobārstniecības materiāli, 33138000 Zobu protezēšanas un zobu rindu iztaisnošanas produkti, 33130000 Zobārstniecības iekārtas un apakšspecialitātes instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pirkimo dalis Nr. 1 – odontologiniai medikamentai
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 33697000 Medicīnas preparāti, izņemot zobārstniecības preces
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Pirkimo dalis Nr. 2 – odontologinės ir protezavimo medžiagos
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Pirkimo dalis Nr. 3 – protezavimo medžiagos
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 33138000 Zobu protezēšanas un zobu rindu iztaisnošanas produkti
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Pirkimo dalis Nr. 4 – odontologiniai instrumentai
Iekšējais identifikators: 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 33130000 Zobārstniecības iekārtas un apakšspecialitātes instrumenti