367237-2024 - Rezultāts
Lietuva – Elektroierīču, aparātu un saistīto iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – Elektros krautuvų, elektrinių vežimėlių ir vilkikų techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektros krautuvų, elektrinių vežimėlių ir vilkikų techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkamos elektrinių įvairių elektros krautuvų, vežimėlių ir vilkikų techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugos. 1 oje pirkimo dalyje - TOYOTA priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugos 2 oje pirkimo dalyje - LINDE, MITSUBISHI irКАНАШ (lt. Kanaš) priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugos 3 oje pirkimo dalyje - JUNGHEINRICH priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugos 4 oje pirkimo dalyje - RAD ENGINEERING, BALKANKAR ir VENI priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugos 5 oje pirkimo dalyje - JIALIFT, STILL ir CHARLATTE priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugos
Iekšējais identifikators: 710271
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50532000 Elektroierīču, aparātu un saistīto iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: TOYOTA priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija perka paslaugas: 1. TOYOTA (7FB20 - 1 vnt.; 7FB25 -3 vnt.; 7FB30 - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 6 Kartai, 2. TOYOTA (7FB20 - 1 vnt.; 7FB25 -3 vnt.; 7FB30 - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 6 Kartai, 3. TOYOTA (7FB20 - 1 vnt.; 7FB25 -3 vnt.; 7FB30 - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 3 - 6 Kartai, 4. TOYOTA (7FB20 - 1 vnt.; 7FB25 - 3 vnt.; 7FB30 - 2 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) -12 vnt., 5. TOYOTA (7FB20 - 1 vnt.; 7FB25 - 3 vnt.; 7FB30 - 2 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 12vnt., 6. Atvykimo išlaidos iškvietimo atveju ir gedimų diagnostika - 6 Kartai.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: LINDE, MITSUBISHI ir КАНАШ (lt. Kanaš) priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija perka paslaugas: 1. LINDE (E20 - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 2 Kartai, 2. LINDE (E20 - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 4 Kartai, 3. MITSUBISHI (FB20CN - 2 vnt.; FB18N - 1 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 3 Kartai, 4. MITSUBISHI (FB20CN - 2 vnt.; FB18N - 1 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 3 Kartai, 5. MITSUBISHI (FB20CN - 2 vnt.; FB18N - 1 vnt.) techninė priežiūra Nr. 3 - 3 Kartai, 6. KANAŠ (EP2014 - 1 vnt. ET-2001N - 1vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 6 Kartai, 7. LINDE (E20 - 2 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 4 vnt., 8. LINDE (E20 - 2 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 4 vnt., 9. LINDE (E20 - 2 vnt.) žybčiojantis žibintas (su remonto paslauga) - 2 vnt., 10. MITSUBISHI (FB20CN - 2 vnt.; FB18N - 1 VNT.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 6 vnt., 11. MITSUBISHI (FB20CN - 2 vnt.; FB18N - 1 VNT.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 6 vnt., 12. KANAŠ (EP2014 - 1 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 13. KANAŠ (EP2014 - 1 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 14. KANAŠ (ET2001 - 1 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 15. KANAŠ (ET2001 - 1 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 16. Atvykimo išlaidos iškvietimo atveju ir gedimų diagnostika - 7 Kartai.
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: JUNGHEINRICH priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija perka paslaugas: 1. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 18 Kartai, 2. JUNGHEINRICH (EFG430 - 1 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 3 Kartai, 3. JUNGHEINRICH (EZS6250 - 1 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 3 Kartai, 4. JUNGHEINRICH (EJE235 - 3 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 6 Kartai, 5. JUNGHEINRICH (EJE235 - 3 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 3 Kartai, 6. JUNGHEINRICH (EJCB16 - 6 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 12 Kartai, 7. JUNGHEINRICH (EJCB16 - 6 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 6 Kartai, 8. JUNGHEINRICH (EJH3110 - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 4 Kartai, 9. JUNGHEINRICH (EJH3110 - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 2 Kartai, 10. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) priekinio rato komplektas su diskais (su remonto paslauga) - 12vnt., 11. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) galinio rato komplektas su diskais (su remonto paslauga) - 12 vnt., 12. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) mikroišjungėjas (su remonto paslauga) - 3 vnt., 13. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) valdymo svirtis (su remonto paslauga) - 1 vnt., 14. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) žybčiojantis žibintas (su remonto paslauga) - 5 vnt., 15. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) ventiliacijos filtras (su remonto paslauga) - 8 vnt., 16. JUNGHEINRICH (EFG535 - 6 vnt.) el.variklio ventiliatoriaus įsiurbimo filtras (su remonto paslauga) - 8vnt., 17. JUNGHEINRICH (EFG430 - 1 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 5 vnt., 18. JUNGHEINRICH (EFG430 - 1 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 19. JUNGHEINRICH (EFG430 - 1 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 20. JUNGHEINRICH (EZS6250 - 1 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 21. JUNGHEINRICH (EZS6250 - 1 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 22. JUNGHEINRICH (EJE235 - 3 vnt.) varantysis ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 23. JUNGHEINRICH (EJE235 - 3 vnt.) atraminis ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 24. JUNGHEINRICH (EJE235 - 3 vnt.) ratukai (su remonto paslauga) - 24 vnt., 25. JUNGHEINRICH (EJE235 - 3 vnt.) avarinis mygtukas (su remonto paslauga) - 3 vnt., 26. JUNGHEINRICH (EJE235 - 3 vnt.) amortizatorius (su remonto paslauga) - 2 vnt., 27. JUNGHEINRICH (EJCB16 - 6 vnt.) varantysis ratas (su remonto paslauga) - 12 vnt., 28. JUNGHEINRICH (EJCB16 - 6 vnt.) atraminis ratas (su remonto paslauga) - 12 vnt., 29. JUNGHEINRICH (EJCB16 - 6 vnt.) ratukai (su remonto paslauga) - 36 vnt., 30. JUNGHEINRICH (EJCB16 - 6 vnt.) avarinis mygtukas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 31. JUNGHEINRICH (EJCB16 - 6 vnt.) amortizatorius (su remonto paslauga) - 5 vnt., 32. JUNGHEINRICH (EJH3110 - 2 vnt.) akumuliatorinė baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 6 vnt., 33. JUNGHEINRICH (EJH3110 - 2 vnt.) padanga (varantysis ratas) (su remonto paslauga) - 1 vnt., 34. JUNGHEINRICH (EJH3110 - 2 vnt.) padanga (atraminis ratas) (su remonto paslauga) - 4 vnt., 35. JUNGHEINRICH (EJH3110 - 2 vnt.) avarinis mygtukas (su remonto paslauga) - 2 vnt., 36. Atvykimo išlaidos iškvietimo atveju ir gedimų diagnostika - 16 Kartų.
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: RAD ENGINEERING, BALKANKAR ir VENI priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija perka paslaugas: 1. RAD ENGINEERING (EB 416.30.242.S - 5 vnt.) BALKANKAR (EV 698.30.242.S - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 14 Kartai, 2. RAD ENGINEERING (EB 416.30.242.S - 5 vnt.) BALKANKAR (EV 698.30.242.S - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 7 Kartai, 3. RAD ENGINEERING (EAC435 - 1 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 3 Kartai, 4. RAD ENGINEERING KM.AC.(1400/3,0 DT ir 1400/3,0 D - 11 vnt.) VENI KM.AC.(1200/2,0 - 1 vnt.) VENI KM.AC.(1200/3,0 - 4 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 51 Kartai, 5. RAD ENGINEERING (EB 416.30.242.S - 5 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) -7 vnt., 6. RAD ENGINEERING (EB 416.30.242.S - 5 vnt.) priekinio rato komplektas su diskais (su remonto paslauga) - 6 vnt., 7. RAD ENGINEERING (EB 416.30.242.S - 5 vnt.) galinio rato komplektas su diskais (su remonto paslauga) - 6 vnt., 8. BALKANKAR (EV 698.30.242.S - 2 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 5 vnt., 9. BALKANKAR (EV 698.30.242.S - 2 vnt.) priekinio rato komplektas su diskais (su remonto paslauga) - 2vnt., 10. BALKANKAR (EV 698.30.242.S - 2 vnt.) galinio rato komplektas su diskais (su remonto paslauga) - 2vnt., 11. BALKANKAR (EV 698.30.242.S - 2 vnt.) žybčiojantis žibintas(su remonto paslauga) - 2 vnt., 12. RAD ENGINEERING (EAC435 - 1 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 3 vnt., 13. RAD ENGINEERING (EAC435 - 1 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 14. RAD ENGINEERING (EAC435 - 1 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 15. RAD ENGINEERING (EAC435 - 1 vnt.) žybčiojantis žibintas (su remonto paslauga) - 2 vnt., 16. RAD ENGINEERING KM.AC.(1400/3,0 DT ir 1400/3,0 D - 11 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 6 vnt., 17. RAD ENGINEERING KM.AC.(1400/3,0 DT ir 1400/3,0 D - 11 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 16 vnt., 18. RAD ENGINEERING KM.AC.(1400/3,0 DT ir 1400/3,0 D - 11 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 16 vnt., 19. RAD ENGINEERING KM.AC.(1400/3,0 DT ir 1400/3,0 D - 11 vnt.) ratukai (su remonto paslauga) - 80vnt., 20. RAD ENGINEERING KM.AC.(1400/3,0 DT ir 1400/3,0 D - 11 vnt.) avarinis mygtukas (su remonto paslauga) - 8 vnt., 21. VENI KM.AC.(1200/2,0 - 1 vnt.) VENI KM.AC.(1200/3,0 - 4 vnt.) pavaros ratas (su remonto paslauga) -10 vnt., 22. VENI KM.AC.(1200/2,0 - 1 vnt.) VENI KM.AC.(1200/3,0 - 4 vnt.) atraminis ratas (su remonto paslauga) - 10 vnt., 23. VENI KM.AC.(1200/2,0 - 1 vnt.) VENI KM.AC.(1200/3,0 - 4 vnt.) ratukai (su remonto paslauga) - 40vnt., 24. VENI KM.AC.(1200/2,0 - 1 vnt.) VENI KM.AC.(1200/3,0 - 4 vnt.) avarinis mygtukas (su remonto paslauga) - 5 vnt., 25. VENI KM.TP30 3000 pavaros ratas (su remonto paslauga) - 2 vnt., 26. VENI KM.TP30 3000 atraminis ratas (su remonto paslauga) - 2 vnt., 27. VENI KM.TP30 3000 ratukai (su remonto paslauga) - 16 vnt., 28. Atvykimo išlaidos iškvietimo atveju ir gedimų diagnostika - 22 Kartų.
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: JIALIFT, STILL ir CHARLATTE priemonių techninės priežiūros, gedimų diagnostikos ir remonto paslaugų pirkimas
Apraksts: Perkančioji organizacija perka paslaugas: 1. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 6 Kartai, 2. JIALIFT (SL35GA - 7 vnt.; CL1630GA - 6 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 26 Kartai, 3. JIALIFT (SL35GA - 7 vnt.; CL1630GA - 6 vnt.) techninė priežiūra Nr. 2 - 13 Kartai, 4. STILL (RX60-50 - 1 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 3 Kartai, 5. CHARLATTE (T135PC - 2 vnt.) techninė priežiūra Nr. 1 - 6 Kartai, 6. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 5 vnt., 7. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) pneumatinės padangos (priekinės) (su remonto paslauga) - 6 vnt., 8. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) pneumatinės padangos (galinė) (su remonto paslauga) - 6 vnt., 9. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) kieta padanga (priekis) (su remonto paslauga) - 3 vnt., 10. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) kieta padanga (galinė) (su remonto paslauga) - 3 vnt., 11. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) galinis apšvietimas (su remonto paslauga) - 3 vnt., 12. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) galinis žibintas LED (su remonto paslauga) - 3 vnt., 13. JIALIFT (E1630A - 2 vnt.) priekiniai kombinuotižibintai (su remonto paslauga) - 3 vnt., 14. JIALIFT (CL1630GA - 3 vnt.) balanso ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 15. JIALIFT (CL1630GA - 3 vnt.) guolio ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 16. JIALIFT (CL1630GA - 3 vnt.) varantysis ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 17. JIALIFT (CL1630GA - 3 vnt.) gilių griovelių rutulinis guolis (su remonto paslauga) - 4 vnt., 18. JIALIFT (CL1630GA - 3 vnt.) avarinio stabdymo jungiklis (su remonto paslauga) - 3 vnt., 19. JIALIFT (SL35GA - 4 vnt.) balanso ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 20. JIALIFT (SL35GA - 4 vnt.) guolio ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 21. JIALIFT (SL35GA - 4 vnt.) varantysis ratas (su remonto paslauga) - 6 vnt., 22. JIALIFT (SL35GA - 4 vnt.) gilių griovelių rutulinis guolis (su remonto paslauga) - 5 vnt., 23. JIALIFT (SL35GA - 4 vnt.) avarinio stabdymo jungiklis (su remonto paslauga) - 6 vnt., 24. STILL (RX60-50 - 1 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 4 vnt., 25. STILL (RX60-50 - 1 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 26. STILL (RX60-50 - 1 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 27. CHARLATTE (T135PC - 2 vnt.) akumuliatorinės baterijos sekcija (su remonto paslauga) - 4 vnt., 28. CHARLATTE (T135PC - 2 vnt.) priekinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 29. CHARLATTE (T135PC - 2 vnt.) galinė padanga (su remonto paslauga) - 2 vnt., 30. Atvykimo išlaidos iškvietimo atveju ir gedimų diagnostika - 21 Kartai.
Iekšējais identifikators: 5