See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Reagentai, kontrolinės medžiagos, papildomos priemonės ir analizatorių techninės priežiūros paslauga
Apraksts: 13 pirkimo dalių.
Iekšējais identifikators: 700781
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696000 Reaģenti un kontrastvielas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 PD. Automatiniam gliukozės analizatoriui „BIOSEN C_line Clinic".
Apraksts: Informacija pateikta pirkimo dokumentuose ir techninėje specifikacijoje.
Iekšējais identifikators: 33696
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2 PD. Pusiau automatiniam šlapimo analizatoriui „Dirui H-500“
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 PD. POCT gliukozės koncentracijos matavimo analizatoriui „Accu-Check Inform II“
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 PD. Automatiniam C-reaktyvinio baltymo nustatymo diagnostiniam analizatoriui „QUIKREAD GO“
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5 PD. Automatiniam 5-ių diferenciacijos dalių hematologiniam analizatoriui Sysmex „XN-1000“ bendram kraujo tyrimui atlikti ir žmogaus kūno skysčiams tirti
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 PD. Analizatoriui „VerifyNow System
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7 PD. Automatiniam analizatoriui „STA Satellite Max“
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8 PD. Automatiniam biocheminiam analizatoriui „Cobas Integra 400 Plus“
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9 PD. Automatiniam imunocheminių tyrimų analizatoriui „Cobas e 411 disk“
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10 PD. Automatiniam elektrolitų analizatoriui i-Smart 30 PRO
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11 PD. Pagalbinės priemonės
Papildu klasifikācija (cpv): 33790000 Stikla izstrādājumi laboratorijas, higiēnas vai farmācijas vajadzībām
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12 PD. Automatizuotam tikralaikės PGR tyrimui, „GeneXpert“ automatiniu analizatoriumi.
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13 PD. Imunologiniam analizatoriui „VIDAS 3“.