367958-2024 - Rezultāts
Latvija – Ceļu uzturēšanas transportlīdzekļi – Autoceļu uzturēšanas tehnikas iegāde
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Autoceļu uzturēšanas tehnikas iegāde
Apraksts: Autoceļu uzturēšanas tehnikas iegāde
Iekšējais identifikators: DKNKP 2024/20
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144400 Ceļu uzturēšanas transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000