368064-2026 - Rezultāts
Latvija – Izdevniecības pakalpojumi – Par izdevuma "Naudasgrāmata" izdošanu un izplatīšanu
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Par izdevuma "Naudasgrāmata" izdošanu un izplatīšanu
Apraksts: Par izdevuma "Naudasgrāmata" izdošanu un izplatīšanu
Iekšējais identifikators: LB2026/11
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 79970000 Izdevniecības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000