368778-2024 - Rezultāts
Lietuva – Drēbnieku pakalpojumi – MUITINĖS PAREIGŪNŲ TARNYBINĖS UNIFORMOS VASARINIŲ MARŠKINĖLIŲ TRUMPOMIS RANKOVĖMIS IR MARŠKINĖLIŲ ILGOMIS RANKOVĖMIS SIUVIMO PASLAUGŲ VIEŠASIS PIRKIMAS
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību vai koncesijas piešķiršanu — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: MUITINĖS PAREIGŪNŲ TARNYBINĖS UNIFORMOS VASARINIŲ MARŠKINĖLIŲ TRUMPOMIS RANKOVĖMIS IR MARŠKINĖLIŲ ILGOMIS RANKOVĖMIS SIUVIMO PASLAUGŲ VIEŠASIS PIRKIMAS
Apraksts: Muitinės pareigūnų tarnybinės uniformos vasarinių marškinėlių trumpomis rankovėmis ir marškinėlių ilgomis rankovėmis siuvimo paslaugos , kurių savybės ir reikalavimai pateikti techninėje specifikacijoje (Konkurso sąlygų 1 priedas).
Iekšējais identifikators: 710956
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98393000 Drēbnieku pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000