See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Klinikinės diagnostikos laboratorijos reagentų, eksploatacinių medžiagų, papildomų priemonių pirkimas
Apraksts: Klinikinės diagnostikos laboratorijos reagentų, eksploatacinių medžiagų, papildomų priemonių pirkimas
Iepriekšējs paziņojums: 170216-2023
Iekšējais identifikators: 718471
Procedūras veids: Slēgta
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS BIOCHEMINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Apraksts: 1. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS BIOCHEMINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Pirkėjas numato galimybę įsigyti Prekių sąraše nenurodytų, tačiau su Pirkimo objektu susijusių Prekių, neviršijant 10 proc. Pradinės sutarties vertės.
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS HEMATOLOGINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS HEMATOLOGINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS IMUNOLOGINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS IMUNOLOGINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS ŠLAPIMO TYRIMŲ ATLIKIMUI
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS ŠLAPIMO TYRIMŲ ATLIKIMUI
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS KRAUJO DUJŲ, pH IR ELEKTROLITŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS KRAUJO DUJŲ, pH IR ELEKTROLITŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS KRAUJO KREŠĖJIMO TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIAUS PANAUDA
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS KRAUJO KREŠĖJIMO TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIAUS PANAUDA
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS GLIUKOZĖS TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIAUS PANAUDA
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS GLIUKOZĖS TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIAUS PANAUDA
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS HEMATOLOGINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIAUS PANAUDA
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS HEMATOLOGINIŲ TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIAUS PANAUDA
Iekšējais identifikators: 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS BIOCHEMINIŲ (K, Na, Cl) TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIUMI
Apraksts: 9. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS BIOCHEMINIŲ (K, Na, Cl) TYRIMŲ ATLIKIMUI SU ANALIZATORIUMI
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS GREITIESIEMS INFEKCIJŲ SEROLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS GREITIESIEMS INFEKCIJŲ SEROLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS GREITIESIEMS INFEKCIJŲ SEROLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: 12. Reagentai ir papildomos priemonės imunohematologiniams tyrimams atlikti
Apraksts: Reagentai ir papildomos priemonės imunohematologiniams tyrimams atlikti
Iekšējais identifikators: 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: 13. REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS IMUNOHEMATOLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Apraksts: REAGENTAI IR PAPILDOMOS PRIEMONĖS IMUNOHEMATOLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14. DAŽAI HEMATOLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Apraksts: DAŽAI HEMATOLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15. DAŽAI DAŽYMUI GRAMO BŪDU
Apraksts: DAŽAI DAŽYMUI GRAMO BŪDU
Iekšējais identifikators: 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16. DAŽAI PATOLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Apraksts: DAŽAI PATOLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17. KITI DAŽAI IR JŲ PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Apraksts: KITI DAŽAI IR JŲ PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18. KITI DAŽAI IR JŲ PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19. KITI DAŽAI IR JŲ PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Apraksts: KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: 23. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 23
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 24
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 25
Daļa: LOT-0026
Nosaukums: 26. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 26
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 27
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 28. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 28
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 29. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 29
Daļa: LOT-0030
Nosaukums: 30. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 30
Daļa: LOT-0031
Nosaukums: 31. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 31
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 32. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 32
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 33. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 33
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 34. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 34
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 35. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 35
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 36. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 36
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 37. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 37
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 38. KITI REAGENTAI, TIRPALAI, PAPILDOMOS PRIEMONĖS TYRIMAMS ATLIKTI
Iekšējais identifikators: 38