See the notice on TED website
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: TILŽĖS GATVĖS VIADUKO, ŠIAULIUOSE, REKONSTRUKCIJOS PROJEKTO PARENGIMO IR PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGA
Apraksts: TILŽĖS GATVĖS VIADUKO, ŠIAULIUOSE, REKONSTRUKCIJOS PROJEKTO PARENGIMO IR PROJEKTO VYKDYMO PRIEŽIŪROS PASLAUGA
Iekšējais identifikators: 719396
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71322300 Tiltu projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000